OrganizatorHotelarz to najlepsze i najpopularniejsze czasopismo dla hotelarzy w Polsce. Ukazujący się nieprzerwanie już od 1962 roku miesięcznik jest niekwestionowanym liderem sprzedaży w segmencie prasy hotelarskiej w kraju. To także najpopularniejszy portal branżowy www.e-hotelarz.pl

Hotelarz aktywnie angażuje się i wspiera działania pro środowiskowe i podnoszące kompetencje polskich hotelarzy. Jest organizatorem największych konferencji hotelarskich w Europie Środkowo-Wschodniej, jest także organizatorem specjalistycznych szkoleń Akademii Hotelarza, która już od kilkunastu lat z sukcesem wypełnia misję podnoszenia wiedzy i kwalifikacji polskiej branży hotelarskiej. To również inicjator i organizator regionalnych debat z cyklu Śniadań Hotelarza, a także najpopularniejszych konkursów branżowych: Hotel z Pomysłem, Hotelarz Roku i Hotelarska Inwestycja Roku.

Odwiedź www.e-hotelarz.pl

Patronat Merytoryczny


Pro Value jest niezależną firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych. W odpowiedzi na potrzeby prywatnych inwestorów poszukujących alternatywnych lokat kapitału, deweloperów, firm realizujących ekspansję oraz banków poszukujących profesjonalnego doradztwa (wyceny, raporty feasibility, audyty, modele finansowe) partnerzy firmy stworzyli bogatą ofertę usług, która pozwala na obsługę wszystkich sektorów rynku nieruchomości komercyjnych, w szczególności sektora hotelowego.

Firmę Pro Value wyróżnia rozległa wiedza z zakresu finansów i standardów operacyjnych nieruchomości hotelowych oraz podejście ukierunkowane na realizację celów Klienta z poszanowaniem zasad etyki.

Zespół Pro Value składa się z ekspertów posiadających uprawnienia i licencje zawodowe rzeczoznawców oraz pośredników w obrocie nieruchomościami, zarówno polskie, jak i międzynarodowe (RICS, CCIM, CFA). Eksperci w firmie mają zróżnicowane wykształcenie (geodeci, prawnicy, ekonomiści, finansiści) a doświadczenia zdobywane w różnych branżach (hotelowa, bankowa, handlowa, konsultingowa) łączą i wykorzystują z korzyścią dla swoich Klientów.

Odwiedź www.pro-value.pl
Logo

Konferencje Hotelarza (Hotel Investment Trends Poland & CEE i Hotel Trends Poland &CEE) to wyjątkowe spotkania profesjonalistów poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. To tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.
Hotel Investment Trends Poland & CEE 2022 - to kolejna edycja w trybie hybrydowym wyjątkowej konferencji na wyjątkowy czas. Zgłoś swój udział w wydarzeniu, zdobądź wiedzę, wymień się doświadczeniami i zainspiruj się, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla siebie i swojego biznesu. Najbliższa konferencja odbędzie się w poniedziałek, 23 maja 2022 r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 18 maja 2022.
Organizatorem wydarzenia jest magazyn Hotelarz.