Wspiera nas

ASBIS

ASBIS Robotic Solutions (AROS) oferuje w Europie Środkowo-Wschodniej szeroki zakres robotów wielofunkcyjnych. AROS zapewnia obsługę w modelu VAD (Value Added Distribution), aktywnie promując rozwiązania automatyzacji i zwiększając swoją obecność na rynku poprzez profesjonalną sieć ekspercką.

Rozwiązania z zakresu robotyki mogą przynieść korzyści w kilku liniach biznesowych takich jak:

 • Sprzątanie / Czystość
  Roboty sprzątające Cobot oferują wydajny ekonomicznie sposób zarządzania sprzątaniem przemysłowym, który jest wymagany w przypadku dużych obiektów takich jak parkingi, magazyny, tereny przemysłowe, biurowce czy też obiekty sektora hotelarskiego i gastronomicznego.
 • Dostawa
  Roboty dostawcze Cobot zapewniają korzyści dla różnych pionów, od restauracji dostarczających posiłki, hoteli, szpitali, domów opieki po funkcje typowo kurierskie w dużych przestrzeniach biurowych. Ilość możliwości wsparcia procesów przez roboty jest ogromna.
 • Linie produkcyjne
  Roboty współpracujące pomagają zarówno dużym firmom, jak i firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw w rozwijaniu i automatyzacji procesów w ich fabrykach, magazynach, placówkach badawczych itp.
 • Kioski usługowe / Kioski obsługi bezpośredniej indywidualnej
  Roboty usługowe Cobot są wykorzystywana przede wszystkim w sektorze hotelarskim i gastronomicznym. Robot współpracujący potrafi przygotować, zrobić i szybko zaserwować 24/7 zachowując stała i niezmienną jakość, która jest trudna do zaoferowania przez człowieka.
 • Nadzór i bezpieczeństwo
  Roboty bezpieczeństwa Cobot patrolują okolice budynków i biur, a także pomieszczeń. Obserwują zdefiniowany obszar zaufania, sporadycznie wchodząc w bezpośrednią interakcję z ludźmi.

Jeśli chcesz przeczytać więcej o rozwiązaniach AROS, odwiedź stronę aros.asbis.com