Wspiera nas

Focus Hotels

Focus Hotels S.A. to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych hoteli biznesowych w Polsce. Obecnie sieć posiada 15 hoteli w Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Elblągu, Lublinie i Chorzowie.

Obiekty funkcjonują w ramach marek Focus Hotel dedykowanych hotelom 3 gwiazdkowym – ekonomicznym, Focus Hotel Premium dla hoteli 4 gwiazdkowych oraz Grand Focus Hotel - charakteryzujących się wysoką jakością świadczonych. Każdy hotel posiada nowocześnie wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, które umożliwiają zorganizowanie szkoleń, konferencji, spotkań. Dzięki profesjonalnemu zapleczu gastronomicznemu posiadamy szeroką ofertę przerw kawowych oraz lunchowych. Goście Focus Hotels mogą w cenie pokoju korzystać z sauny, siłowni oraz sieci Wi-Fi. Oferujemy bezpłatny nocleg i śniadania dla dzieci do lat 4 oraz bezpłatny nocleg  i 50 % zniżki na śniadanie dla dzieci w przedziale wiekowym 5-16 lat. Dotyczy dzieci zakwaterowanych w pokoju z rodzicami.

Właścicielem spółki jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. z siedzibą w Bydgoszczy. Grupa jest holdingiem spółek z takich sektorów jak przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne oraz handel detaliczny. Dzięki temu Focus Hotels S.A. posiada nie tylko know-how hotelowe, ale także dostęp do najlepszych specjalistów z branży deweloperskiej oraz mocne zaplecze biznesowe.