Wspiera nas

Focus Hotels

Focus Hotels S.A. to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych hoteli biznesowych w Polsce. Obecnie sieć posiada 10 hoteli w Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Łodzi, Poznaniu i Chorzowie.

Obiekty funkcjonują w ramach marek Focus Hotel dedykowanej hotelom ekonomicznym oraz Focus Hotel Premium dla hoteli 4 gwiazdkowych charakteryzujących się wysoką jakością świadczonych usług.Każdy hotel posiada nowocześnie wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, które umożliwiają zorganizowanie szkoleń, konferencji, spotkań. Dzięki profesjonalnemu zapleczu gastronomicznemu posiadamy szeroką ofertę przerw kawowych oraz lunchowych. Goście Focus Hotels mogą w cenie pokoju korzystać z sauny, siłowni oraz sieci Wi-Fi. Dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowani w pokoju z rodzicami, nocują gratis.

Właścicielem spółki jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. z siedzibą w Bydgoszczy. Grupa jest holdingiem spółek z takich sektorów jak przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne oraz handel detaliczny. Dzięki temu Focus Hotels S.A. posiada nie tylko know-how hotelowe, ale także dostęp do najlepszych specjalistów z branży deweloperskiej oraz mocne zaplecze biznesowe.