Wspiera nas

LOWOL GROUP

LOWOL GROUP to dynamicznie rozwijająca się polska firma oferująca nowoczesne rozwiązania technologiczne skierowane do klientów z sektora hotelowego oraz korporacyjnego. W zakresie naszych usług jest przygotowanie i dostarczenie kompletnych systemów telekomunikacyjnych takich jak system bezprzewodowego dostępu do Internetu, zintegrowanego systemu telewizji hotelowej, wraz z szeroko rozumianą rozrywką dostępną na ekranach telewizorów hotelowych, a także multimedialnych systemów zdalnej i interaktywnej współpracy do sal konferencyjnych.

LOWOL GROUP jest wyłącznym partnerem na Polskę, Czechy i Słowację posiadającej ponad 30 biur na całym świecie firmy interTouch - największego, wiodącego, globalnego dostawcy rozwiązań internetowych opartych na chmurze, rozrywki dla gości i bezprzewodowego przesyłania treści, wirtualnego asystenta, standardu Passpoint i telefonii dla branży hotelarskiej.

Dzięki instalacjom w ponad 60 krajach, zrealizowanych łącznie w ponad 320 000 pokoi hotelowych, interTouch stał się jednym z największych, najbardziej skutecznych i zaufanych dostawców zintegrowanych technologii bezpośredniej obsługi klienta, które umożliwiają gościom hotelowym łączność i kontrolę nad ich cyfrowymi doświadczeniami podczas całego pobytu.

Solidne i pewne rozwiązania w zakresie łączności, rozrywki i wirtualnego asystenta mogą być dostosowywane do standardów marki hotelu, a niezawodne, wydajne i skalowalne sieci pozwalają partnerom hotelowym w pełni korzystać z nowych technologii, gdy tylko stają się dostępne.