Wspiera nas

Pro Value

Pro Value jest niezależną firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych. W odpowiedzi na potrzeby prywatnych inwestorów poszukujących alternatywnych lokat kapitału, deweloperów, firm realizujących ekspansję oraz banków poszukujących profesjonalnego doradztwa (wyceny, raporty feasibility, audyty, modele finansowe) partnerzy firmy stworzyli bogatą ofertę usług, która pozwala na obsługę wszystkich sektorów rynku nieruchomości komercyjnych, w szczególności sektora hotelowego.

Firmę Pro Value wyróżnia rozległa wiedza z zakresu finansów i standardów operacyjnych nieruchomości hotelowych oraz podejście ukierunkowane na realizację celów Klienta z poszanowaniem zasad etyki.

Zespół Pro Value składa się z ekspertów posiadających uprawnienia i licencje zawodowe rzeczoznawców oraz pośredników w obrocie nieruchomościami, zarówno polskie, jak i międzynarodowe (RICS, CCIM, CFA). Eksperci w firmie mają zróżnicowane wykształcenie (geodeci, prawnicy, ekonomiści, finansiści) a doświadczenia zdobywane w różnych branżach (hotelowa, bankowa, handlowa, konsultingowa) łączą i wykorzystują z korzyścią dla swoich Klientów.