Wspiera nas

Profitroom

Profitroom jest liderem wśród dostawców technologii rezerwacyjnej dla hoteli i apartamentów. W ofercie firmy znajduje się system rezerwacyjny Upper Booking Engine umożliwiający przyjmowanie rezerwacji bezpośrednich poprzez stronę www i Channel Manager Upper CRS pozwalający na koordynację całkowitej sprzedaży Hotelu, a także inne narzędzia wspierające marketing i sprzedaż obiektów hotelarskich.

Od samego początku działa także jako agencja marketingowa, która dzięki specjalizacji w hotelarstwie lepiej rozumie model biznesowy obiektów hotelarskich. Doradza jak wybrać najbardziej efektywne kanały komunikacji z Gośćmi i formułować przekaz, aby uzyskać optymalne efekty prowadzonych kampanii marketingowych.

Profitroom jest w 100% polską firmą, która w wielu obszarach wspiera działalność Hotelarzy. W ostatnich latach firma zyskała zaufanie większości cenionych marek hoteli niezależnych, różnorakich apartamentów, najlepszych stowarzyszeń i grup marketingowych. Obecnie, dzięki specjalistom w Polsce oraz oddziałowi zagranicznemu w Niemczech, nasza firma obsługuje już ponad 1300 obiektów w różnych zakątkach świata.

Działalność Profitroom jest wielokrotnie nagradzana w prestiżowych, międzynarodowych konkursach.